Pronájmy virtuální reality

Hledáte něco jedinečného pro Vaši firemní akci, narozeninovou oslavu či teambuilding? Vyzkoušejte zábavu ve formě Virtuální reality! Vyberte si jednu z našich nejnovější technologií z virtuálního světa a společně s námi sestavte nabídku her a zážitků, které budou perfektní přesně na Vaši akci a pro Vaše hosty.

Jak vše funguje?

První krok

Vysvětlíme Vám, jak naše zařízení fungují a jaké možnosti virtuální realita nabízí. Vše Vám pomůžeme naplánovat a vybereme pro Vás vhodné hry a zážitky dle Vašich požadavků.

Druhý krok

Dodáme Vám nejnovější technologie virtuální reality. Zajistíme veškeré vybavení pro Vaši akci a dohlédneme na to, aby vše proběhlo podle Vašich představ.

Třetí krok

Naši operátoři dohlédnou na to, aby vše probíhalo podle plánu. Dorazí na Vámi určené místo, nainstalují techniku a zaručí hladký průběh akce i zábavu pro Vaše hosty.

Co nabízíme?

Logo OCulus
Logo OCulus

OCulus rift + touch

Brýle Oculus Rift nabízí jak vysoce kvalitní hry, tak i další jedinečné zážitky ve virtuální realitě. Pro úplný herní zážitek jsou k dispozici ovladače, díky nimž hráč získá vlastní VR ruce, kterými pak ovládá svůj virtuální svět. Na brýle Oculus Rift Vám sestavíme nabídku her a zážitků, které se budou hodit k tématu Vaší akce a zaměříme se na to, aby si každý z Vašich hostů našel to pravé pro něj.
Logo Vive
Logo Vive

HTC Vive

VR headset pomocí senzorů přemění prostor v místnosti do 3D prostředí, ve kterém se uživatel může pohybovat. Ovladači lze manipulovat s objekty a užívat si prostředí jako v reálném světě.
Torch VR
Torch VR

Escape Igloo

Escape Iglů Vám umožňuje mít na Vaši akci naší známou únikovou hru ve virtuální realitě. V Escape Iglů se až 4 hráči naráz pokusí společně splnit sérii úkolů a hádanek a to zcela bez herních ovladačů, pouze pomocí vlastních rukou. Hráči mohou hrát jednu ze dvou exkluzivních her – Cosmos a Mind Horror. Délku her můžeme nastavit podle Vašich představ tak, aby si každý na akci měl šanci tento jedinečný zážitek vyzkoušet. Na Escape Iglů můžete dokonce umístit logo Vaší firmy!
Logo Virtualizer
Logo Virtualizer

Virtualizer

Virtualizer je přístroj specializující se na nejmodernější prezentaci virtuální reality. Přístroj byl vytvořen takovým způsobem, aby umožnil co nejreálnější pohyb po virtuálním světě – a to ve formě chůze, běhu, skákání i krčení. Na přístroj máme několik zcela odlišných her a tak zaručíme nezapomenutelný zážitek ve virtuálním světě pro každého Vašeho hosta!

Přímo v Praze nabízíme i únikové hry ve virtuální realitě pro veřejnost

Již proběhlé události