• Únikové hry ve
    virtuální realitě a další

    "To jinde nezažiješ"

Pronájmy

Chcete překvapit hosty na vaší firemní akci či oslavě? Vyzkoušejte hry a zážitky ve virtuální realitě. Zaručujeme vám, že se vaši hosté budou bavit.
Pomůžeme vám akci naplánovat, přivezeme naše nejmodernější zařízení a postaráme se o zábavu během celé akce.


Statistika

4854
Počet všech hráčů
23.01
Nejlepší čas hry Cosmos
2511
Nejlepší čas hry Mind Horror
87%
Úspěšnost

" Vhodné pro teambuilding a ideální pro všechny hráče, skupiny přátel, rodiny, a nadšence únikových her.""Awesome experience!" July 27, 2017 - A TripAdvisor Traveler Read 40 reviews of Torch VR
 

Obchodní služby

Torch VR nabízí kompletní řešení v digitální realitě a zábavním průmyslu.


Licence

Chcete otevřít unikátní herní centrum, kde budou lidé zažívat něco výjimečného? Prodáváme licence na produkty ve virtuální realitě s exluzivními právy na konkrétní lokaci. Nejedná se o franšízový model, pouze se s námi spojíte, abychom pomohli vaší společnosti přinést do vašeho města něco jedinečného.

Franšízing

Chcete podnikat v oblasti virtuální reality, ale nevíte jak na to? Využijte našich letitých zkušeností a sílu značky, která je synonymem nejvyšší kvality a symbolem zábavy budoucnosti. Poskytneme vám veškeré podklady do začátku vašeho podnikání. Zaškolení, instalaci, marketing, návody, rady a 24hodinovou technickou podporu, aby vše běželo, jak má.

Vývoj

Zaměřujeme se především na zábavu a naším cílem je kreativně a autenticky představit váš produkt nebo značku. Klademe důraz na provedení, které přidá hodnotu vaší společnosti či akci, kterou prezentujete. Navrhujeme, vyvíjíme, licencujeme a distribuujeme zážitky ve virtuální realitě v nejvyšší kvalitě a pro jakékoliv spektrum zákazníků.

Distribuce

Jako jedni z mála v Evropě provozujeme únikové hry ve virtuální realitě a další atrakce, které si u nás vyzkoušelo tisíce zákazníků s pozitivním ohlasem. Známe veškeré záludnosti ve virtuálních světech, kam posíláme skupiny kamarádů, rodiny a týmy spolupracovníků a přesně víme, jakým způsobem máme tyto jedinečné zážitky poskytnout.

Technické služby

Pro každý zmíněný obchodní model a projekt poskytujeme technickou podporu. Za dobu našeho podnikání jsme získali dostatek zkušeností, abychom byli schopni určit, kde se mohou objevit případné komplikace, a tudíž zaručit hladký provoz vašich činností. Naše služby a řešení zahrnují vývoj webových stránek, rezervačního systému a vzdálenou podporu.


Máte nějaký dotaz?

buy-now-2-2